Užsisakyti baltąjį su kaspinu limo bus‘ą - protingas sprendimas

Artėja vestuvės, gimtadienis ar firmos vakarėlis ir jums reikia transporto vestuvėms ar iškylai, kreipkitės pas mus. Mes pamėtėsime įdėjų vestuvėms, vakarėliams, gimtadieniui ar bernvakariui. Mūsų baltasis su kaspinu limo partybus‘as yra erdvus, didelis, tinkantis aukštaūgiams žmonėms ir mėgstantiems gerai netradiciškai pasilinksminti.

Baltasis su kaspinu limopartybus‘as yra paruoštas įvairiems pasilinksminimams, o ypač netradicinėms vestuvėms Puikiausiai galima švęsti vestuves, išleistuves, didelių firmų vakarėlius ar tiesiog vykti į ekskursijas. Ir jums nebereikės kelių automobilių nuomos vestuvėms, nes limobuse laisvai telpa iki 35 žmonių. Partybuso priekyje yra 16 sėdimų vietų, tarp kurių yra apvalūs staliukai pasidėti užkandžiams ir gaiviesiems gėrimams. Partybuso viduryje yra šauni šokių aikštelė su stulpu ir keturios patogios sofos, ant kurių sėdėdami puikiausiai galėsite bendrauti. Jei švenčiate vestuves ar gimtadienius, tai partybuso gale yra kėdės su mažu staliuku, kad jaunieji ar jubiliatas galėtų atsigerti šampano. Kad jūsų vestuvės, gimtadienis ar vakarėlis būtų šaunus limobus‘e yra daug šviesos ir led efektų, švariai skambanti galinga muzika ir gėrimams atšaldyti šaldytuvas. Jei vakarėlio ar gimtadienio metu sugalvosite surengti pasirodymus su dainomis mes turime ir karaoke ir dūmų mašiną. Vasarą šiame autobuse vestuvėms jus atvėsins puikiai veikiantis kondicionierius, o jei sugalvosite tęsti vestuves ar gimtadienį lauke, pas mus yra veikianti 1000 vatų garso kolonėlė išorėje. Vienu žodžiu tariant pas mus yra visko ko reikia nutrūtgalviškam vakarėliui, mergvakariams ar netradicinėms vestuvėms.

Važiuojant limo partybus‘u galima mėgautis nuostabiais vaizdais pro langus, o jei saugote savo privatumą jūsų iš išorės niekas nepamatys, nes langai yra tamsinti. Užsisakykite ir jūsų nuostabiausia vestuvių ar gimtadienio šventė bus nepakartojama. Ir šio vestuvių transporto nuoma nekainuoja labai daug- valanda nuo 90eu. Iki 150eu., priklausomai nuo maršruto ilgio, valandų kiekio ir datos.