Baltasis su drugeliu partybus‘as - puiki idėja

Norite būsimajai nuotakai surengti mergvakarį, nepamirštamas vestuves, draugei - gimtadienį ar kolegoms firmos ar teminį vakarėlį, išsinuomokite Baltąjį su drugeliu limo party bus‘ą - tikrai neapsiriksite.

Baltasis su drugeliu party bus‘as yra specialiai šventėms įrengtas autobusas. Limo party bus‘o viduryje šokiams padaryta puiki aikštelė su centre esančiu stulpu, kuris aktualus švenčiant mergvakarius, originalius gimtadienius, netradicines vestuves.

Party bus‘o grindys išklotos raudonu kilimu, lubos ir kraštai padengti veidrodžiais. Tai sukuria jaukumo ir prabangos oazę, kurioje malonu švęsti vestuves bei smagiai leisti laiką. Limo bus‘o priekyje yra 12 sėdimų vietų, kurių viduryje - 2 maži staliukai, limo bus‘o gale dar 4 sėdimos vietos su dviem staliukais. Tarp šokių aikštelės ir limo bu'o galo yra raudonos spalvos sofos, ant kurių gali susėsti per 15 vestuvių, mergvakario ar įmonės vakarėlio dalyvių. Turime puikų šviečiantį bariuką ir specialiai gėrimams įrengtą spintelę Jei norite romantikos, visada galima padaryti party bus‘e prieblandą, nes turime dūmų mašiną ir lazerį, o jei jums pasidarys karšta, jūsų paslaugoms puikiai veikiantis kondicionierius. Jei teminio vakarėlio, gimtadienio ar vestuvių metu užsimanysite padainuoti, pas mus yra karaoke ir puiki muzika, nes įrengta fantastinė profesionali garso aparatūra – 1000 vatų. žemų dažnių kolonėlė su stiprintuvu bei aktyvi 1000 vatų garso kolonėlė, grojanti lauke. Žodžiu, turime visko, ko reikia fantastiškoms vestuvėms ar vakarėliui.

Limo party bus'e langai tamsinti, iš lauko žiūrint nesimato, kas švenčia viduje, o žvelgiant pro langus galima mėgautis atsiveriančiomis miesto ar gamtos panoramomis. Svarbiausia, jog šio limuzino klasės autobuso nuomos kainos įkandamos visiems.