Limo party bus - tai nuostabiausia idėja visoms jūsų šventėms

Mes siūlome švęsti savo šventes mūsų partybus‘e. Turime jau dvejų metų patirtį ir galime pasiūlyti originalią idėją vestuvėms ar kitoms šventėms -limo party bus‘ą. Norite, kad vestuvėse jūsų artimieji būtų kartu ir linksmintųsi kartu, todėl ir siūlome imti tokį vestuvinį transportą, kuriame telpa apie 30 svečių ir jame galima ne tik laisvai vaikščioti, bet ir šokti. Gero draugo gimtadienis, originalus bernvakaris, idėja mergvakariui, įmonės gimtadienis, teminis vakarėlis, disko vakarėlis, šimtadienis - visa tai siūlome švęsti partybus‘e. Norite sūnui ar dukrai padovanoti neužmirštamai gerą 18-ąjį gimtadienį ir neturite minčių, mes galime pasiūlyti gimtadienio šventę Klaipėdoje, prie jūros, ar Vilniuje, prie Rotušės. Papuošime partybus'ą pagal jūsų pageidavimus, parinksime gerą muziką, paimsime draugus ir su trenksmu atvyksime pasiimti jubiliato. Į jūsų firmos ar įmonės gimtadienį atvyksta svečiai iš užsienio, norite juos pasitikti ir parodyti savo miestą, tai komfortabiliai galėsite padaryti su partybus‘u. Svečiai liks sužavėti originalia firmos gimtadienio šventimo idėja. Dvyliktokams siūlome pašėlti šimtadienio proga, o per išleistuves pasitikti saulę pajūry. Naujųjų metų sutikimui jums originali idėja - mes galime pasiūlyti aplankyti visas gražiausias Lietuvos kalėdines eglutes ar nuvykti į Rygą ir surengti disko vakarėlį. Partybus‘e yra garsiausia aparatūra, konfortiški foteliai, šokių aikštelė, stulpas, puikiai veikiantys kondicionieriai, šviesos efektai, dūmų mašina, žodžiu, viskas, ko reikia jūsų geram vakarėliui. Partybus‘us galėsite rinktis pagal skonį - turime baltą, juodą ir raudoną.

 
Vestuvės

Nuomokitės mūsų autobusus vestuvėms ir galėsite konfortiškai pasiekti ceremonijos vietą visi drauge. Tai klasiškas party bus‘as, kuriame pašoksite ir pabendrausite, o jei oras subjurs, tai ir fotosesiją pasidarysite. Šio autobuso nuoma vestuvėms yra prieinama, o spalvą galėsite rinktis pagal savo skonį.

 
Bernvakaris

Pagriebk mūsų idėją bernvakariui - pasivažinėjimą partybus‘u. Jei nori suorganizuoti originalų bernvakarį savo draugui - kreipkis į mus. Bernvakaris partybus‘e - tai pabuvimas keliose vietose vieno vakaro metu. Šis bernvakario transportas linksmai nuveš jus ten, kur pageidausite. Jei gyvenate Vilniuje, tai su partybus‘u švęskite bernvakarį Klaipėdoje, prie jūros. Kreipkitės į mus ir gailėtis jums neteks.

 
Mergvakaris

Norite originalaus mergvakario savo draugei, tai mes jau pagalvojome už jus. Siūlome gerą mergvakario idėją - imate party bus‘ą, įvedate būsimąją nuotaką užrištomis akimis į vidų, o ten visos jos draugės ir linksmybės prasideda, nes tik pas mus yra ir šokių aikštelė, striptizo stulpas, bariukas, ir garsiausia muzika, ir tik mes galime jūs nuvežti, kur jūs pageidausite. Ir mes pažadame: ar mergvakaris vyks Klaipėdoje, ar Vilniuje, ar Rygoje - jis bus šaunus.

 
Gimtadienis

Greitai tėvų, giminaičių ar draugų gimtadienis, padarykite jiems staigmeną - surenkite originalų gimtadienį partybus‘e. Kas yra geras gimtadienis? Tai šaunus draugų būrys, supermuzika ir galimybė per vieną dieną suspėti atšvęsti gimtadienį Klaipėdoje, Vilniuje ar Rygoje.

 
Firmos vakarėlis

Artėja įmonės gimtadienis, norite paminėti, tačiau laiko organizavimui lieka vis mažiau ir mažiau, mes tai atliksime už jus. Partybus'e turime visko, ko reikia geram firmos vakarėliui: ir linksmos muzikos, ir šokių aikštelę. Jei laukiate firmos gimtadienyje svečių, mes nuvyksime ir pasitiksime juos su trenksmu.

 
Teminis vakarėlis

Neturite ką veikti, susigalvokite vakarėlio temą ir kvieskite partybus‘ą. Mes galime surengti tokį gerą disko stiliaus vakarėlį, kad prisiminsite jį ilgai. Jei pas mus švęsite teminį vakarėlį, skambės visas miestas ir galėsite judėti ten, kur panorėsite.