Party bus‘as - gera gimtadienio dovana

Greitai tėvų, giminaičių ar draugų gimtadienis, padarykite jiems staigmeną - surenkite originalų gimtadienį partybus‘e. Kas yra geras gimtadienis? Tai šaunus draugų būrys, supermuzika ir galimybė per vieną gimtadienį pabūti keliose vietose. Tik partybus'as gali pasiūlyti šią netradicinio gimtadienio idėją. Norite padovanoti neužmirštamą geriausią 18-ąjį gimtadienį paaugliui ir neturite minčių, mes turime galimybę pasiūlyti jums padaryti staigmeną -gimtadienį bet kokiame mieste, pavyzdžiui, Klaipėdoje, prie jūros, ar Vilniuje, prie Valdovų rūmų. Papuošime partybus'ą pagal jūsų pageidavimus, parinksime gerą muziką, surinksime draugus ir su trenksmu atvyksime pasiimti jubiliato.

Net jei jūsų planuojamas gimtadienis žiemą, ne problema - party bus‘e galima žaisti žaidimus, šokti, o kad jūs švenčiate, girdės visas miestas, nes turime garsiausą muziką ir galime judėti po visą miestą.

Jei švenčiate gimtadienį namuose ir galite sau padovanoti nors dviejų valandų pasivažinėjimą partybus'u, tikrai tai bus visiems svečiams ir jums puiki pramoga.

Visi mūsų party bus‘ai yra specialiai šventėms įrengti limuzino klasės autobusai, kuriuose yra puiki šokių aikštelė, striptizo stulpas, veikiantys kondicionieriai, dūmų mašina, konfortiškos sofos, patogūs staliukai bei baras, puikiai skambanti muzika, karaoke, lazeriai ir led bei šviesos efektai. Party bus'e langai tamsinti, iš lauko žiūrint nesimato, kas švenčia viduje, o žvelgiant pro langus galima mėgautis atsiveriančiomis miesto ar gamtos panoramomis.

Jei šiuo momentu esate užsienyje ar kitame mieste, tačiau draugui, vaikams ar tėvams norite suorganizuoti geriausią gimtadienį - staigmeną, jums tereikės parašyti mums elektroniniu paštu ar paskambinti telefonu ir mes galėsime parekomenduoti savo partnerius, kurie pasirūpins originaliausiomis gimtadienio idėjomis, žaidimais, maistu ir gimtadienio dovana. Pasirinkus partybus'ą jūsų laukia nepamirštamas gimtadienis kelyje.