Įdomaus įmonės gimtadienio idėja - party bus‘as

Artėja įmonės gimtadienis, norite paminėti, tačiau laiko organizavimui lieka vis mažiau ir mažiau, mes jums siūlome švęsti mūsų party bus‘e. Sugalvokite vakarėlio temą ir judėdami po miestą ar šalį linksmai švęskite savo firmos gimtadienį ar vakarėlį.

Jei jūsų įmonė savo gimtadienį ar vakarėlį švenčia kitame mieste ir jūs turite ten nuvykti - pasisamdykite party bus‘ą ir linksmai bei patogiai nuvyksite. Kol jūs švęsite, mes palauksime ir dar linksmiau parvešime namo. Jei jūsų firmos filialai išsidėstę keliuose miestuose, o norite bendro naujametinio firmos vakarėlio, pasikvieskite kolegas, mes juos pasitiksime ir linksmai bei netradiciškai atvešime į jūsų šventės vietą.

Į jūsų firmos ar įmonės gimtadienį turi atvykti svečiai iš užsienio, norite juos originaliai pasitikti ir parodyti savo miestą, tai komfortabiliai galėsite padaryti su partybus‘u. Svečiai liks sužavėti originalia firmos gimtadienio šventimo idėja ir galimybe patogiai aplankyti įžymias jūsų miesto vietas. Party bus‘e gali dalyvauti iki 30 svečių. Visi mūsų party bus‘ai yra specialiai šventėms įrengti limuzino klasės autobusai, kuriuose yra puiki šokių aikštelė, striptizo stulpas, veikiantys kondicionieriai, dūmų mašina, konfortiškos sofos, patogūs staliukai ir baras, puikiai skambanti muzika, karaoke, lazeriai ir led bei šviesos efektai. Party bus'e langai tamsinti, iš lauko žiūrint nesimato, kas švenčia viduje, o žvelgiant pro langus galima mėgautis atsiveriančiomis miesto ar gamtos panoramomis.

Partybus'e turime visko, ko reikia geram firmos vakarėliui ir jei laukiate firmos gimtadienyje svečių iš Lietuvos ar užsienio, mes nuvyksime ir pasitiksime juos su trenksmu.