Originalaus mergvakario idėja - pasivažinėjimas party bus‘u

Norite nustebinti savo greit ištekėsiančią draugę, suorganizuokite jai nepamirštamą mergvakarį. Lengviausias mergvakario scenarijus - imate party bus‘ą , sukviečiate drauges, sugalvojate mergvakario temą, ir mes atvažiuojame paimti būsimosios jaunosios į namus. Iš patirties galime teigti, kad visos būsimosios jaunosios klykia iš džiaugsmo. Net jei jūsų planuojamas mergvakaris žiemą, party bus‘u galime nuvykti į būsimosios nuotakos brangias gyvenimo vietas ar į naktinį klubą, arba puikiai leidžiant laiką tiesiog sukti ratus aplink miestą ir sustoti, kur tik panorėjus.

Visi mūsų party bus‘ai yra specialiai šventėms įrengti limuzino klasės autobusai, kuriuose yra puiki šokių aikštelė, striptizo stulpas, veikiantys kondicionieriai, dūmų mašina, konfortiškos sofos, patogūs staliukai bei baras, puikiai skambanti muzika, karaoke, lazeriai, led bei šviesos efektai. Party bus'e langai tamsinti, iš lauko žiūrint nesimato, kas švenčia viduje, o žvelgiant pro langus galima mėgautis atsiveriančiomis miesto ar gamtos panoramomis. Karštą vasarą galime nuvykti party bus'u švęsti mergvakario į Klaipėdą, prie jūros, ar į Vilnių, prie televizijos bokšto.

Jei šiuo momentu esate užsienyje ar kitame mieste, tačiau draugei, seseriai norite suorganizuoti netradicinį ar ekstremalų mergvakarį, jums tereikės parašyti mums elektroniniu paštu ar paskambinti telefonu ir mes galėsime parekomenduoti savo partnerius, kurie pasirūpins originaliomis mergvakario idėjomis, žaidimais, maistu, gal net vaikinų kompanija. Pasirinkus partybus'ą jūsų laukia nepamirštamas mergvakaris kelyje.