Svečių knyga

Maloniai laukiame savo svečių atsiliepimų ir komentarų apie savo švenčių įspūdžius su Party Bus'u!


Autorius: Augustė ir Emilis
Tema: Šiauliai

Ačiū jums už partybusą, svečiams ir tėveliams labai patiko, buvo šilta, jauku ir patogu. geras transportas vestuvėms. Gero jums pasisekimo versle.


Autorius: Артур
Tema: Спасибо

На день рождение подруги заказали патибус в Лиепае - это было незабываемо! Главное, что нам подготовили всю программу - музыку, свет, оформление, остановки у главных достопримечательностей города. Внутри очень удобно - кондиционер, мягкий кожаный салон, бар, танцпол с шестом, лазеры, звук - это отдельная песня - очень качественный и очень мощный. Рекомендуем Вас!


Autorius: Simas
Tema: gimtadienis

Gyvenu Klaipėdoje, daug kartų mačiau pravažiuojant partybusą ir nusprendžiiau ant gimtadienio paimti. Buvau nustebęs kaip ten linksma, muzika kala gerai, lempos šviečia. Šauniai praleidom su draugais laiką. Rekomanduosiu ir kitiems


Autorius: Augustė ir Jonas
Tema: Vestuvės (Šiauliai)

Organizavome vestuves Šiauliuose ir pagal scenarijų visa šventė vyko partybuse, ten buvo visko ko pageidavome, muzika, šviesos ir turėjome galimybę pašvęsti skirtingose vietose. Buvome prie ežero, tai partybusas suorganizavo muziką lauke.Mes laimingi, mūsų netradicinės vestuvės pavyko. Dėkui jums labai!!!!!


Autorius: Jutas Šiauliai
Tema: Nusprendėme gimtadienį švesti kitaip.

Nusprendėme gimtadienį švesti kitaip. Išsinuomavome jūsų partybusą ir važinėjome po Šiaulių apylinkes, muzika gera ir bariuks buvo ir dūmų gavom , kaip tikram klube. liuks mums patika labai.


Autorius: Aurinta ir Eingardas
Tema: Aurinta ir Eingardas

Norim išreikšti padėką limo buso šeimininkams. Gavom daug patarimų, važiavom linksmai, lietus pylė kaip iš kibiro, tai ir skėčiais vairuotojas pasirūpino ir uždėjo geros muzikos , fotosesija limobuse padarėm. ačiu jums, taip ir toliai


Autorius: Dovile
Tema: 40-metis!!!!!!!

Norit nerealiai nustebinti...islaikykit paslapti ir dovanokit Party Bus pramoga Jubiliatui ir sveciams...Mano atveju taip ir buvo...nezinojo nei vyras nei sveciai....startavom namie,po to vakariene kavineje...o jau tada....Sokas...kaip visi sake ne mes i kluba,o pats klubas atvyko pas mus.Esam ziauriai laimingi,patenkinti,sveciai saukia fantastika,o Jubiliatas net po savaites kartoja: as apsales,negaliu patiketi,ka tu iskretei ir t.t. Geru jums akimirku,kurias pakartoti ,turbut,buna neimanoma.Aciu vairuotojui Arunui.Klaipeda Jega.


Autorius: ярослав
Tema: свадба

хочу сказать Вам спасибо за автобус! Все гости были в восторге, нам все понравилось! Будем рекомендовать Вас нашим друзьям в Лиепае.


Autorius: Irminta ir Tautvidas
Tema: Vestuves

Paantrinsiu kazkas jau sake kad geriau nei limuzinas, kai atvaziavo tikrai nenusivyleme nei partybusu nei vairuotoju taigi nesnauskit ir ciupkit kol dar laisvas o pasakot kaip ir nera ka AUKSCIAUSIA KLASE!!! isbandykit ir suzinosit:) ACIU vairuotojuj uz grazia keliome ir gerai praleista laika! PASVALYS 2014-07-19


Autorius: alina
Tema: vaikų diena

Ačiū jums, kad vėl padarėte šventę mūsų vaikams ir pakviestiems kitų vaikų namų auklėtiniams ir linksmai pavežiojote po miestą. Šią birželio 1 dieną jie atsimins ilgai. Ačiū už dosnumą.