Отзывы о Limo Party Bus'е

Ждем отзывов и комментариев от наших гостей! Расскажите о своих впечатлениях от поездки на Limo Party Bus'е!


Автор: Augustė ir Emilis
Тема: Šiauliai

Ačiū jums už partybusą, svečiams ir tėveliams labai patiko, buvo šilta, jauku ir patogu. geras transportas vestuvėms. Gero jums pasisekimo versle.


Автор: Артур
Тема: Артур

На день рождение подруги заказали патибус в Лиепае - это было незабываемо! Главное, что нам подготовили всю программу - музыку, свет, оформление, остановки у главных достопримечательностей города. Внутри очень удобно - кондиционер, мягкий кожаный салон, бар, танцпол с шестом, лазеры, звук - это отдельная песня - очень качественный и очень мощный. Рекомендуем Вас!


Автор: Simas
Тема: Simas

Gyvenu Klaipėdoje, daug kartų mačiau pravažiuojant partybusą ir nusprendžiiau ant gimtadienio paimti. Buvau nustebęs kaip ten linksma, muzika kala gerai, lempos šviečia. Šauniai praleidom su draugais laiką. Rekomanduosiu ir kitiems


Автор: Augustė ir Jonas
Тема: Augustė ir Jonas

Organizavome vestuves Šiauliuose ir pagal scenarijų visa šventė vyko partybuse, ten buvo visko ko pageidavome, muzika, šviesos ir turėjome galimybę pašvęsti skirtingose vietose. Buvome prie ežero, tai partybusas suorganizavo muziką lauke.Mes laimingi, mūsų netradicinės vestuvės pavyko. Dėkui jums labai!!!!!


Автор: Jutas Šiauliai
Тема: Jutas Šiauliai

Nusprendėme gimtadienį švesti kitaip. Išsinuomavome jūsų partybusą ir važinėjome po Šiaulių apylinkes, muzika gera ir bariuks buvo ir dūmų gavom , kaip tikram klube. liuks mums patika labai.


Автор: Aurinta ir Eingardas
Тема: Aurinta ir Eingardas

Norim išreikšti padėką limo buso šeimininkams. Gavom daug patarimų, važiavom linksmai, lietus pylė kaip iš kibiro, tai ir skėčiais vairuotojas pasirūpino ir uždėjo geros muzikos , fotosesija limobuse padarėm. ačiu jums, taip ir toliai


Автор: Dovile
Тема: Dovile

Norit nerealiai nustebinti...islaikykit paslapti ir dovanokit Party Bus pramoga Jubiliatui ir sveciams...Mano atveju taip ir buvo...nezinojo nei vyras nei sveciai....startavom namie,po to vakariene kavineje...o jau tada....Sokas...kaip visi sake ne mes i kluba,o pats klubas atvyko pas mus.Esam ziauriai laimingi,patenkinti,sveciai saukia fantastika,o Jubiliatas net po savaites kartoja: as apsales,negaliu patiketi,ka tu iskretei ir t.t. Geru jums akimirku,kurias pakartoti ,turbut,buna neimanoma.Aciu vairuotojui Arunui.Klaipeda Jega.


Автор: ярослав
Тема: ярослав

хочу сказать Вам спасибо за автобус! Все гости были в восторге, нам все понравилось! Будем рекомендовать Вас нашим друзьям в Лиепае.


Автор: Irminta ir Tautvidas
Тема: Irminta ir Tautvidas

Paantrinsiu kazkas jau sake kad geriau nei limuzinas, kai atvaziavo tikrai nenusivyleme nei partybusu nei vairuotoju taigi nesnauskit ir ciupkit kol dar laisvas o pasakot kaip ir nera ka AUKSCIAUSIA KLASE!!! isbandykit ir suzinosit:) ACIU vairuotojuj uz grazia keliome ir gerai praleista laika! PASVALYS 2014-07-19


Автор: alina
Тема: alina

Ačiū jums, kad vėl padarėte šventę mūsų vaikams ir pakviestiems kitų vaikų namų auklėtiniams ir linksmai pavežiojote po miestą. Šią birželio 1 dieną jie atsimins ilgai. Ačiū už dosnumą.