Juodasis limo partybus‘as - šaunus pasirinkimas

Greit gimtadienis, bernvakaris, šimtadienis ar tiesiog šiaip teminis vakarėlis? Siūlome jums originalią idėją - švęsti juodajame partybus‘e. Mūsų juodasis limo party bus‘as labai tinka gimtadieniams, įmonės vakarėliams, teminiams vakarėliams, taip pat vestuvėms, kadangi jis yra labai erdviai ir patogiai išplanuotas.

Juodasis limo party bus‘as yra specialiai šventėms įrengtas autobusas. Partybus‘o centre yra šokių aikštelė, kurios viduryje stulpas, jis labai reikalingas, kai švenčiami gimtadieniai, bernvakariai, priekyje yra 16 sėdimų vietų, tarp kurių įrengti 3 staliukai, ant kurių galite pasidėti šventei skirtą maistą. Taip pat jūsų patogumui yra trys juodos konfortiškos sofos, o jei bešvęsdami pavargsite, party bus‘o gale rasite patogią lovą bei daug pagalvių. Juodajame limo bus‘e yra daug šviesos ir led efektų, o lubos išklotos veidrodžiais, kai pažiūri į viršų, visada matai, kaip gražiai atrodai,o tai labai svarbu vestuvių ar teminiams vakarėliams. Šalia šokių aikštelės yra baras ir specialiai gėrimams skirta spintelė. Jei švenčiant gimtadienį, teminį vakarėlį ar vestuves užsinorite romantikos, visada party bus‘e galima padaryti prieblandos efektą, nes turime dūmų mašiną ir lazerį, o jei jums pasidarys karšta, jūsų paslaugoms - veikiantis kondicionierius. Muzika autobuse gali groti griausmingai, nes yra įrengta fantastiška profesionali garso aparatūra – 1000 vatų žemų dažnių kolonėlė su stiprintuvu, aktyvi 1000 vatų. garso kolonėlė, grojanti lauke. Žodžiu, turime visko, ko reikia fantastiškam vakarėliui.

Limo bus'e langai tamsinti, iš lauko žiūrint nesimato, kas švenčia viduje, o žvelgiant pro langus galima mėgautis atsiveriančiomis miesto ar gamtos panoramomis. Ir svarbiausia, jog šio limuzino klasės autobuso nuomos kaina nesikandžioja.