Svečių knyga

Maloniai laukiame savo svečių atsiliepimų ir komentarų apie savo švenčių įspūdžius su Party Bus'u!


Autorius: Irminta ir Tautvidas
Tema: Vestuves

Paantrinsiu kazkas jau sake kad geriau nei limuzinas, kai atvaziavo tikrai nenusivyleme nei partybusu nei vairuotoju taigi nesnauskit ir ciupkit kol dar laisvas o pasakot kaip ir nera ka AUKSCIAUSIA KLASE!!! isbandykit ir suzinosit:) ACIU vairuotojuj uz grazia keliome ir gerai praleista laika! PASVALYS 2014-07-19


Autorius: alina
Tema: vaikų diena

Ačiū jums, kad vėl padarėte šventę mūsų vaikams ir pakviestiems kitų vaikų namų auklėtiniams ir linksmai pavežiojote po miestą. Šią birželio 1 dieną jie atsimins ilgai. Ačiū už dosnumą.


Autorius: Renginių vedėjas Kęstutis Medelis
Tema: Apie Partybusus

Jau ne vieną kartą teko dirbti su šia kompanija ir tikrai didžiausios rekomendacijos bei pagyrimai! Limopatrybusai yra geriausi Lietuvoje. Dar ne vieną kartą dirbsime drauge ir kitiems rekomenduoju! Šaunuoliai!


Autorius: olga
Tema: gimtadienis

super buvo labai patiko, geras stulpas ir šokiai geri, draraugams patiko, klaipeda jėga ir busas jega


Autorius: birutė
Tema: staigmena

Noriu pasidalinti savo įspūdžiais po šventės partybuse, buvo labai smagu, kojos pačios nori šokti, kai užgroja muzika, puikiai padainavom karaoke, aplankėme keletą nuostabių vietų Vilniuje, svečiai liko nustebinti ir šėlome iki ryto. Ačiū už šventę


Autorius: alina
Tema: šventė vaikams

Noriu padėkoti šeimininkams už surengtą Kalėdinį pasivažinėjimą Danės vaikų globos namų auklėtiniams. Vaikai liko sužavėti ir Kalėdų seneliu ir kalėdiniu partybusu, kuriuo senelis atvažiavo. Vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais apie jūsų surengtą šventę. Ačiū jums.


Autorius: elzė
Tema: tortadienis

Buvau partybuse, nerealiai pašvenčiau, viskas super , labai patiko, stulpas irgi geras dalykas, labai praverte besilinsminant, ačiū!!!!!!!!!!!!!!


Autorius: Airida
Tema: praktiška

Šį savaitgalį buvo mūsų didžioji šventė, su oru labai nepasisekė, gerai kad turėjom partybusą, vietos daug, muzika gera, turėjom kur laiką praleisti,vairuotojas malonus ir skėčiais aprūpino. Vienu žodžiu ačiū, likom patenkinti :)


Autorius: agne
Tema: džiaugiuosi

Džiaugiuosi,kad nusprendžiau vestuvėms imti partybusą, o ne limuziną. Daug vietos, visi kartu svečiai, pašokome, pasilinksminom gerai, net mano močiutei patiko. Rekomenduoju!!!!!


Autorius: lore
Tema: rekomenduoju - nesigailesit

Nuostabi ideja, viskas viename, reiks pagalvoti apie kita šėliojimą :)